VW Touareg FACE LIFT 2.5 Dizel

12-11-17 09:06 - Vetura - Prishtinë 11
Përshkrimi i shpalljes

VW Touareg viti prodhimit 2007 (regjistrimi pare 2008) me liber servisi, cdo servis i kryer me kohe. 4 Goma dimri Continental dhe 4 goma vere Semperit. Gjendje shume te mire. Cmimi eshte fix dhe nuk negociohet

  • Çmimi: € 9000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049153580
  • ID e shpalljes: 1447