VR REAL ESTATE AGNECY BANESA ME QIRA RRUGA B

24-05-17 13:37 - Banesa - Prishtinë 102
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira në qytetin:Prishtinë,lagje:Rruga B,Kati:I dytë(II).

Banesa posedon:Një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon.

Çmimi:180€

Tel: 044 300 089

Email:[email protected]

  • Çmimi: € 180
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 440