VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA ULPIANË

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 68
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë, lagje : Ulpianë , kati : katërt (IV)

Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë , banjo dhe koridori

Çmimi : 300

Tel : 300 089

Email : [email protected]

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 423