VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA SLLOVENIA SPORT

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 99
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira në qytetin:Prishtinë,lagje:Sllovenia Sport,kati:I katërt(IV).

Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.

Çmimi:250 €

Tel: 044 300 089

Email:[email protected]

  • Çmimi: € 250
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 439