VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA PEJTON

20-06-17 16:08 - Banesa - Prishtinë 58
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinè,lagje:Pejton,kati:I nëntë(IX).

Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe një ballkon.

Çmimi: 350 €

Tel: 044 260 024

Tel: 044 801 069

Email: [email protected]

  • Çmimi: € 350
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 467