VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA DARDANI

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 136
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira në Prishtinë , lagje : Dardani (afër bashkësis lokale tretë (III) ) , Kati tretë (III) , Banesa posedon : sallon , kuzhinë, dy dhoma gjumi , dy banjo , dhe ballkon . Çmimi 300 € Tel : 044 801 069 Email : [email protected]

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 147