VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA AKTASH

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 58
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira në qytetin:Prishtinë,lagje:Aktash,kati:I gjashtë(VI).

Banesa posedon:tri dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.

Çmimi:350€

Tel: 044 300 089

Email:[email protected]

  • Çmimi: € 350
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 422