VR REAL ESATE AGENCY SHTËPI ME QIRA ARBËRI(DRAGODAN)

24-05-17 13:37 - Shtëpi - Prishtinë 71
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet me qira kati I shtëpis e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Arbëri(Dragodan),kati:I dytë(II.

Shtëpia posedon:tri dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,koridor,ballkon dhe një garazhë.

Çmimi:700 €

Tel: 044 300 089

Email:[email protected]

  • Çmimi: € 700
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 441