VR REAL ESATATE AGENCY BANESA ME QIRA TOPHANE

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 113
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet banesa me qira ne qytetin:Prishtinë,lagje:Tophane,kati:I tetë(VIII).

Banesa posedon:tri dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,depo e vogël dhe ballkon.

Çmimi:250€

Tel: 044 300 089

Email: [email protected]

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 417