Toka apo Trualli ne shitje ne Millosheve

14-11-17 09:19 - Troje - Prishtinë 11
Përshkrimi i shpalljes

Toka apo Trualli ne shitje ne Millosheve me madhesi 67Ari

Shitet trualli(toka) ne Milloshev.

Toka ka hapesire 67 ari dhe eshte shume e pershtatshme per veprimtari te ndryshme.

Toka gjendet afer Magjistrales dhe gjithashtu ka dalje ne rruge.

Rruga qe eshte kapun me token eshte e asfaltuar.

Rruga eshte shume e frekuentuar dhe eshte e pershtatshme per veprimtari biznesi, truall per shtepi etj.

Gjithashtu Toka e permban te gjithe infrastrukturen e nevojshme si uje,rrym, kanalizim etj.

Qmimi:4000( per ari)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"

?+377 (44) 77 77 90

?+377 (44) 132 995

?+377 (45) 900 099

?TelFiks: 038 500 777

? e-mail: [email protected]

Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë

  • Çmimi: € 4000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044777790
  • ID e shpalljes: 1454