SHITET TOKE ARE ME HIPOTEK

13-11-17 10:19 - Troje - Lezhë 15
Përshkrimi i shpalljes

SHITET TOKE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE NDOLLET PRANE RR.TALE LEZHE DHE 2.3 KM NGA BREGDETI.TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI.INFO+ VIBER

00355 694137022

  • Çmimi: € 40
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Lezhë
  • Tel: 0694137022
  • ID e shpalljes: 1449