Shitet toka ne Matiqan

12-08-17 18:41 - Troje - Prishtinë 56
Përshkrimi i shpalljes

SHITET TROLLI NE MATIQAN PREJ 15 ARI ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE ME GJITH INFRASTRUKTUREB SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM

PARCELA ESHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHSEJ 15 ARI ME MUNDSI NDARJE EDHE NE PJES ME TE VOGEL

QMIMI :11MI EURO ARI I DISKUTUSHEM

NA KONTAKTONI PER ME SHUM HOLLSI..

TEL:044889854/049889854

viber+37744889854

  • Çmimi: € 11000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Prishtinë
  • ID e shpalljes: 925

Kontakt