SHITET PENTOHUSI NE LAGJEN KALABRIA,PRISHTINE

19-02-18 08:10 - Banesa - Prishtinë 355
Përshkrimi i shpalljes

Shitet pentohusi me siperfaqe 104 m2(3+1) banim dhe 70 m2 terase.

Pjesa e banimit perbehet nga salloni+kuzhina,tre dhoma gjumi,dy banjo dhe koridori.

Ne tere perimetrin e baneses gjendet terasa me siperfaqe prej 70 m2.

Orientimi lindje,perendim dhe jug.

Cmimi me marreveshje,

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049344020
  • ID e shpalljes: 196