Shes banes 106m2. 77me dhe 74m2

03-11-18 10:20 - Banesa - Prishtinë 27
Përshkrimi i shpalljes

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2 ka dy dhoma gjumi, Sallon me Kuzhin banjo ballkon Kati 2 ka 74m2 ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon Per me shume info kontakto me nr VIBER +38343502553 ( Jemi pronar )

  • Çmimi: € 750
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049165250
  • ID e shpalljes: 1935