Opel meriva 1.7 CDTI RKS deri me 06.02.2018

11-08-17 20:56 - Vetura - Prishtinë 96
Përshkrimi i shpalljes

Shitet opel meriva 1.7 CDTI ne gjendje teper te mire teknike dhe shum e ruajtur mbrenda dhe jashte.

Ka motor shum te mire dhe ne trapa shum e shternguar.

Ka klime funksionale abs,air bag,komanda ne timon etj.

Eshte e garantuar ne dokumentacion perkthimi behet mbrenda dites.

Viti i prodhimi eshte ne muajin e 11.2005.

Ka mundesi nderrimi

Tel plus viber 045861702 dhe ipko 049493901

  • Çmimi: € 4400
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • ID e shpalljes: 918

Kontakt