KAMIN ME 3 PAMJE nga IDEAL

Dje 11:23 - Tjetër - Ferizaj 146
Përshkrimi i shpalljes

KAMIN ME 3 PAMJE nga IDEAL

JU OFROJMË ÇMIMET MË TË MIRA NË TREG!

***** 5 VITE GARANCION *****

*** Materiali : 100% GUS ( Gizë ) ***

*** Të certifikuar me kualitet superior me standarte europiane EN 13229 - CE certification***

Adresa :

Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj

Rr. Driton Islami (afër ETC)

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 473