KAMIN ELEKTRIK ME DEKOR nga IDEAL

Dje 11:23 - Mobilje dhe inventarë - Ferizaj 85
Përshkrimi i shpalljes

KAMIN ELEKTRIK ME DEKOR nga IDEAL

(Foto te derguara nga klienti jone nga Tetova)

Posedojme mbi 30 modele te tjera me dimensione te ndryshme per cdo hapsire

Na vizitoni në :

Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj

Rr. Driton Islami (afër ETC)

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, All Rights Reserved

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Mobilje dhe inventarë
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 475