IDEAL KAMINA® - Aty ku CILESIA eshte me e larte se cmimi

19-01-19 13:59 - Të tjera - Ferizaj 193
Përshkrimi i shpalljes

Kamina apo Oxhaku ka qenë një pjesë e pandashme e një shtëpie për shumë shekuj. Megjithëse shpesh harrohet, ai bën një element të domosdoshëm të shumicës së sistemeve të ngrohjes që përdoren në ditët e sotme.

Ngrohtësia dhe rehatia që ne gëzojmë në sajë të oxhaqeve duhet të lidhen me sigurinë e përdorimit. Prandaj oxhaqet moderne nuk janë vetëm ekonomike dhe

e lehtë për t'u ndërtuar, por para së gjithash: i sigurt ...

IDEAL® - Aty ku CILESIA eshte me e larte se cmimi !

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)

+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

Te gjitha te drejtat jane te mbrojtura me ligj ! Ndalohet cdo perdorim i pa autorizuar !

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Të tjera
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1859