Hp core i7 8Gb Ram

12-08-17 18:30 - Kompjuter - Gjilan 15
Përshkrimi i shpalljes

Shes loptopin Hp Pavilion dv6 punon shum mir dhe shum I rujtun nuk ka asnje defekt eshte kombinim me dy grafika madhsia e ekranit 15.6 inch

Performancat:

Cpu: Intel Core i7-2670QM Cpu 2.20GHz

Ram: 8GB

Hdd:500 Gb

Grafik:Intel HD Graphics Family 3Gb dhe Radeon HD 6700M 1GB

Kontakt edhe ne viber:+37745-575-638

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Kompjuter
  • Vendi: Gjilan
  • ID e shpalljes: 921

Kontakt