ESPACE 2.2 DCI AUTOMATIC

14-11-17 09:17 - Vetura - Prishtinë 7
Përshkrimi i shpalljes

SHITET

ESPACE 2.2 DCI

MODEL 2006

RKS

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM!!!

SHUM I MIREMBAJTUR

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK

**KLIMATRONIK

**SENZOR PARKIMI

**7 ULSE

**ULSET ME NXEMJE

**XENON DRITAT

**KOPJUTER BORD

**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES

**SENZORA TE DRITAVE

**SERVO TIMONIN

**ABS EDHE ESP

**AIR BAG

**ALARM E CENTRALL

**DRITA MJEGULLES

**MUZIK FABRIKORE

**QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

**FELNE ME GUMA TMIRA

INFO NE 045613666--------049858656

viber+37745613666

KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00

SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...

VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI

FSHATI STANOVC I EPERM

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049858656
  • ID e shpalljes: 1453