Banese me qira

25-05-18 00:05 - Banesa - Fushë Kosovë 28
Përshkrimi i shpalljes

Leshohe banesa me qira ne rrugen Dardania ne Fushe Kosove, afer interexit. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka 60 m2, sallon me kizhine dhe trapezari, dhome te fjetjes, banjo dhe dy depo. Çmimi prej 230 euro perfshin qirane mujore, dhe te gjitha faturat si uji, mbeturinat, mirembajtja e objektit ndersa nuk perfshin faturat e rrymes.

  • Çmimi: € 230
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Fushë Kosovë
  • Tel: 044296150
  • ID e shpalljes: 1826