Banesa me qira Veternik

20-06-17 16:09 - Banesa - Prishtinë 216
Përshkrimi i shpalljes

Lëshohet me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Veternik (afër Grandstores ). Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , banjo , koridori , dhe dy terasa të mëdha . Çmimi : 250 € Tel :; 044 260 024

  • Çmimi: € 250
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044300089
  • ID e shpalljes: 194